1. Here we go!

יום שישי, 25 בדצמבר 2015

אז זהו זה, זה הגיע. הטיול הגדול זה שהיה נראה כל כך רחוק ממני ושקיים רק במחשבות ובחלומות שלי באמת הגיע. אבל כמו שמרפי תמיד אוהב לעשות - כשתרצה שמשהו יגיע זה ירגיש כמו נצח אבל כשלא תרצה הוא יגיע ובהפתעה. בדיוק ככה היו התחושות שלי כשתכננתי את המסע שלי, רק רציתי שיגיע ולא היה אכפת לי משום דבר מסביב. אבל כשפתאום הוא היה נראה קרוב מתמיד הוא הגיע לי קצת בהפתעה ובמומנטום לא הכי טוב. אבל אין מה לעשות זה חלק מזה ובאמונה שלמה שהכל קורה ולטובה!

את הטיול שלי החלטתי לעשות בצורה קצת שונה מהרגיל מכמה סיבות, הראשונה והפשוטה היא שפשוט אני לא אוהב לעשות מה שכולם עושים והשניה והעיקרית היא שישבתי עם עצמי וחשבתי מה עוד אני אוכל להפיק מהטיול הזה מעבר לכיף והנאה? הרי אין בן אדם שיתנגד לטייל בעולם, כולם נהנים מזה. וגם זה מצויין אבל אני רציתי את המעבר.
ההחלטה הראשונה שלי הייתה שאת הטיול אני עושה לבד. למה? זה נושא גדול בפני עצמו שאני מאמין שאגע בו בהמשך.
השניה היא שאני טס לתקופה של לפחות שנה. וזה כשהמטרה היא באמת להכיר את המקומות שאני נמצא בהם ולא לסמן וי על מספר המדינות והמקומות שהייתי בהם.
השלישית היא לנסות ולהכיר כמה שיותר אנשים מגוונים ותרבויות שונות. אחד האמצעים שלי לעשות את זה זה דרך היכרות עם אנשים שאני פוגש בדרך והתחברות ושינה אצל מקומיים.
הרביעית היא דרך עבודה שאני עוד לא יודע איפה ולכמה זמן אבל גם זה יגיע בהמשך.
והחמישית והחשובה מכולם זה פשוט לזרום! כשאנחנו מתכננים משהו לדוגמא ללכת להופעה של אמן אהוב מסויים, מאוד ברור לי שביום ובשעת ההופעה אני מאוד אהנה. לעומת זאת אם אגיע למקום ובמקרה יופיע אותו אמן סביר להניח שאהנה הרבה יותר מכיוון שיש פה אלמנטים נוספים שנכנסים לתמונה. ולכן מבחינתי זרימה בטיול היא דבר הכרחי למיצוי טוב יותר במיוחד במקומות שאני לא מכיר.


חובה צפייה באיכות HD ועם סאונד


אז מה בתכנון בכלל?
בגדול אני חושב שכל תוכנית היא בסיס לשינויים. מצד שני חייב כיוון כללי כלשהו.
אז את הטיול אני מתחיל בהונג קונג. למה? פשוט מאוד כי זה בדרך לניו זילנד אז למה לא לחוות עוד מקום.. לאחר 9 ימים ממשיך לניו זילנד כנראה 3 חודשים פחות או יותר. אחרי ניו זילנד פיג'י לכמה שבועות, אוסטרליה לתקופה יחסית ארוכה של עבודה וטיול, תוך כדי גיחה לאינדונזיה ומשם לכיוון המזרח לאוס, קמבודיה, ויאטנם, פיליפינים ותאילנד לעוד כמה חודשים. כמובן שהכל כרגע נמצא במחשבות וברצונות שלי, יכול להיות שיהיו עוד ויכול להיות שפחות. כנראה שמה שיכריע בסוף זה זמן כסף וגעגועים, שלושה משאבים קריטיים ביותר!

4 תגובות:

 1. Unknown אמר/ה...:
  תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.
 1. Unknown אמר/ה...:

  לא להאמין שאתה אח שלי הקטן ולא הגדול...
  אני בטוחה שהטיול יהיה משמעותי עבורך ותפיק ממנו את המירב.
  תזכור שזמן- תמיד יש ויש הרבה זמן לשגרה אחרי טיול כזה, כסף- תמיד בא והולך, געגועים- מתישהו תחזור ותפסיק להתגעגע תוך שניה
  אוהבת אותך המון וכבר מתגעגעת מאוד.. סרטון אדיר!
  שבת שלום!

 1. Unknown אמר/ה...:

  בנשו זה לא פסח א' אחשלי זה מטורףףףף מה שאתה עושה,אתה כוכב אתה,תאכל תעולם ותחזור לקינוח,אוהב יגבר

 1. David Tiram אמר/ה...:

  מעריץ שלך חבר יקר... כבר מתגעגעים

הוסף רשומת תגובה